0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group B
Italy
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
-
-
Croatia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Europe Euro Group A
Hungary
۰
۲
Switzerland
inprogress
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Gwangju FC
۲
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J League
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۰۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Serie B
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
America Mineiro MG
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Brest
-
-
Dnepr Mogilev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Slutsk
۰
۳
Dinamo Minsk
inprogress
۱۶:۳۰
Neman Grodno
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  China Super League
Henan FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
inprogress
۱۵:۳۰
Zhejiang Professional FC
۳
۱
Changchun Yatai
inprogress
۱۵:۰۵
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
-
-
NJ/NY Gotham FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Odense Q (W)
۳
۰
Fc Thy-Thisted (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Aalborg Bk (W)
۴
۰
Naestved HG (W)
inprogress
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen (W)
۲
۰
Osterbro IF (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Brondby (W)
۱
۱
FC Nordsjaelland (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Koge (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Kolding IF (W)
۲
۴
AGF Aarhus (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL League Two
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Boston Bolts
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
  Canada Premier League
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
  Australia NPL South Australia
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
۳
۱
Wuxi Wugou
inprogress
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۱
۲
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
inprogress
۱۵:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۰
۱
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Young Boy FC
۰
۳
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۲:۰۰
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۳
۱
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
  Brazil Paulista Serie B
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Daejeon Korail
۱
۱
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Varde
۵
۱
Fjordager IF
Finished
۱۲:۴۵
Slagelse
۲
۱
AB Tarnby
inprogress
۱۵:۳۰
B 1908 Amager
۰
۰
Greve Fodbold
inprogress
۱۵:۳۰
Ringkoebing IF
۰
۰
Tarup-Paarup IF
inprogress
۱۵:۳۰
Vejlby-Risskov
-
-
Hedensted IF
inprogress
۱۵:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
Herlev IF
inprogress
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۰
Dalum
inprogress
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League
Ho Chi Minh
۱
۰
Nam Dinh
inprogress
۱۵:۴۵
Hong Linh Ha Tinh
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۵
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۱
۲
FK Suduva Marijampole
inprogress
۱۶:۳۰
Siauliai FA
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FK Transinvest
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Jonsereds IF
۱
۲
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۴:۳۰
BK Astrio
۲
۱
Ockero IF
inprogress
۱۵:۳۰
Landvetter IS
۴
۱
Hittarps IK
Finished
۱۴:۳۰
Varbergs GIF FK
۳
۱
Husqvarna FF
inprogress
۱۵:۳۰
Qviding FIF
-
-
Vastra Frolunda IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  United States WPSL Women
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Surf (W)
-
-
Rebels Empire (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Japan Japan Football League
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۰۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۵
۱
Joondalup United
Finished
۱۲:۳۰
  Uzbekistan Super League
PFK Qizilqum
-
-
Andijan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  China League 2
Guangxi Lanhang
۲
۲
Haikou Mingcheng
inprogress
۱۵:۰۰
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۰
۲
Hunan Xiangtao
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand FA Cup
Bangkok United
۱
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Jitex Molndal (W)
۱
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
۱
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۱
۲
Malmo FF (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Alingsas FC United (W)
۲
۰
Bollstanas SK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۲
۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۲:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۴
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
-
-
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Maharlika
Finished
۱۳:۱۵
Loyola FC
۳
۱
Mendiola FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۴
۲
Taftea IK
inprogress
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۲
Gottne IF
inprogress
۱۵:۳۰
Umea FC Academy
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Kiruna IF
۱
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۳:۳۰
Bodens BK
۱
۰
TEAM TG FF
inprogress
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۰
۰
Lucksta IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Valerenga (W)
۲
۰
SK Brann (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۱
Roa (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
CSK Uhersky Brod
۱
۳
Frydek Mistek
inprogress
۱۶:۳۰
TJ Start Brno
-
-
FC Slovan Rosice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Japan J3 League
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
Yokohama S.C.C
۱
۲
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  New Zealand Chatham Cup
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Odense SK
۱
۱
Vorup
inprogress
۱۵:۳۰
Sundby BK
۲
۱
Glostrup FK
inprogress
۱۵:۳۰
Allerod FK
۰
۲
Skjold
inprogress
۱۵:۳۰
Horsens fS
۱
۱
Odder IGF
inprogress
۱۵:۳۰
Goerslev IF
۰
۰
Karlslunde IF
inprogress
۱۵:۳۰
Marienlyst
۷
۲
Viby IF
inprogress
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۰
۰
Frederikssund IK
inprogress
۱۵:۳۰
Taarnby FF
۰
۰
Horsholm-Usserod IK
inprogress
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۲
Norresundby BK
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۰
۰
Kjellerup IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Tobol Kostanay
-
-
Kairat Almaty
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Shakhter Karagandy
۰
۱
FC Atyrau
inprogress
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Turan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Denmark 3rd Division
Ishoj
۰
۰
BK Avarta
inprogress
۱۵:۳۰
BK Frem
۵
۲
Næsby BK
inprogress
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۱
۱
Vanlose
inprogress
۱۵:۳۰
Vejgaard
۲
۱
Holstebro
inprogress
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۴
۳
Holbaek
inprogress
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۲
۲
IF Lyseng
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۲
۲
Vanersborgs FK
inprogress
۱۵:۳۰
Saffle SK
۰
۲
Grebbestads IF
inprogress
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Esperance Tunis
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Etoile Sportive Sahel
-
-
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
Finished
۱۲:۴۵
North Brisbane
۳
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
inprogress
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
inprogress
۱۲:۳۰
  Poland IV Liga
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
Finished
۱۲:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
Finished
۱۲:۳۰
Gryf Wejherowo
۵
۰
Supra Kwidzyn
Finished
۱۳:۳۰
Niwa Nowa Wies
۴
۲
Termalica BB Nieciecza II
Finished
۱۳:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۱
Drogowiec Jedlinsk
Finished
۱۲:۳۰
Sokol Serock
۰
۵
Hutnik Warsaw
Finished
۱۴:۳۰
KS CK Troszyn
۱
۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
Finished
۱۴:۳۰
Obra Koscian
۴
۳
Tarnovia Tarnowo Podgorne
inprogress
۱۵:۳۰
KS Lipno Steszew
-
-
Polonia 1908 Marcinki Kepno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
Finished
۱۲:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۱۰
۰
Pogon Lobzenica
Finished
۱۴:۳۰
MKS Limanovia Limanowa
۱
۳
Dalin Myslenice
inprogress
۱۵:۳۰
LKS Pogon Lebork
۰
۱
Arka Gdynia II
inprogress
۱۶:۳۰
Tecza Biskupiec
-
-
Mlks Znicz Biala Piska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
-
-
LKS Orzel Ryczow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wilga Garwolin
-
-
Wisla Plock II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Baltyk Gdynia
-
-
Jaguar Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  China Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
Finished
۱۲:۳۰
Binh Phuoc
۲
۰
FC Hoa Binh
Finished
۱۴:۳۰
Long An
۱
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
SC Genemuiden
۰
۰
Excelsior Maassluis
inprogress
۱۶:۰۰
  Malaysia FA Cup
Sabah
۳
۰
Kuala Lumpur Rovers
inprogress
۱۵:۴۵
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Johor Darul Takzim FC
۲
۰
Kelantan United FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Norway 2. Division Avd. 2
Follo Fotball Ski
۰
۰
Gjovik-Lyn
inprogress
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۲
۲
Eidsvold TF
inprogress
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۱
۰
Strindheim IL
inprogress
۱۶:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
  Australia NPL Victoria
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
Crucero del Norte
-
-
Central Norte Salta
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gutierrez SC
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
FK Arendal
۰
۰
Viking 2
inprogress
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۲
FK Eik Tonsberg
inprogress
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۱
Jerv
inprogress
۱۵:۳۰
Notodden FK
۰
۴
IL Hodd Ulsteinvik
inprogress
۱۵:۳۰
Sotra Sportsklubb
۰
۰
Oern-Horten
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Kolmonen
Peimari United
۶
۲
VG-62
inprogress
۱۵:۳۰
Ylojarvi United
۴
۲
PP-70
Finished
۱۵:۰۰
Korsnas FF
۱
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Niemisen Urheilijat
۵
۰
AFC Keltik
Finished
۱۴:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Helsingin Palloseura
Finished
۱۳:۳۰
HIFK
۱
۳
FC Finnkurd
inprogress
۱۶:۰۰
  Argentina U20 Championship
CA Talleres de Cordoba U20
۰
۰
Deportivo Riestra U20
inprogress
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۱
River Plate U20
inprogress
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۱
۱
Belgrano U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۲
۱
Barracas Central U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۲
CA Platense U20
inprogress
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۳
۰
Union de Santa Fe U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
inprogress
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۱
۰
San Lorenzo U20
inprogress
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۴
۰
Godoy Cruz U20
inprogress
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
۰
۰
Gimnasia LP U20
inprogress
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۲
۳
Racing Avellaneda U20
inprogress
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۲
۰
Lanus U20
inprogress
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۰
۴
Velez Sarsfield U20
inprogress
۱۵:۳۰
Banfield U20
۳
۱
Atletico Tucuman U20
inprogress
۱۵:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Smiltene
۰
۱
Marupe
inprogress
۱۵:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۱
۳
Skanstes SK
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۱
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
Virginia United SC (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۲:۴۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  Japan Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders FC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Club Sportivo Carapegua
-
-
Guairena FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
-
-
Pastoreo FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Finland Suomen Cup
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۵:۳۰
EBK
-
-
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
VJS Vantaa
-
-
Atlantis FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AC Oulu
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Inter Turku II
-
-
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland 2. Deild
KFG Gardabaer
-
-
Volsungur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Austria Landesliga
FC 1980 Wien
-
-
SC Mannsworth
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
1.ZS Simmeringer SC
۰
۰
WAF Brigittenau
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Hellas Kagran
-
-
SV Wienerberger
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۲
۰
PK-35 Vantaa (W)
inprogress
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa (W)
۰
۴
HJK Helsinki (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Ilves Tampere (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
۰
۱
Richards Bay FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۰
Uruguay Montevideo
inprogress
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cerrito CS
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Sweden Superettan
Utsiktens BK
۰
۰
Varbergs BoIS FC
inprogress
۱۶:۳۰
Skovde AIK
۰
۰
Degerfors IF
inprogress
۱۶:۳۰
Gefle IF
۱
۱
Landskrona Bois
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lokomotiv Oslo
۰
۰
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۶:۳۰
Lorenskog IF
۰
۲
Gjelleraasen
inprogress
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۰
۱
Træff
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vigor
۱
۱
Mandalskameratene
inprogress
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۱
۱
Sandnes Ulf 2
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Brabrand IF
۱
۲
FA 2000
inprogress
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Fremad Amager
inprogress
۱۵:۳۰
Esbjerg F.B.
۳
۰
Nykobing FC
inprogress
۱۵:۳۰
Middelfart
۰
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
inprogress
۱۵:۳۰
Skive IF
۱
۲
Thisted FC
inprogress
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۲
FC Roskilde
inprogress
۱۵:۳۰
  Macao Elite League
University of Macau
۴
۲
Sporting Macau
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۳
۲
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
-
-
Tallinna FC Ararat (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Thailand League 1 Women
Bangkok (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
BG College of Asian Scholars (W)
۹
۰
Bangkok Sport School (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۰
۲
Kaohsiung Attackers FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
  Faroe Islands 1. Deild
AB Argir
۱
۱
FC Suduroy
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Tiller IL
۱
۱
Rosenborg BK II
inprogress
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۲
۰
Melhus IL
inprogress
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
۰
۱
Trygg/Lade
inprogress
۱۵:۳۰
Surnadal
۰
۰
Byasen Toppfotball
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
GrIFK U20
۰
۰
NoPS U20
inprogress
۱۶:۳۰
Ilves Tampere U20
۳
۰
ToVe U20
inprogress
۱۶:۳۰
VJS Vantaa U20
۱
۰
KuPS Kuopio U20
inprogress
۱۶:۳۰
FC Honka U20
۲
۰
HJK Helsinki U20
inprogress
۱۶:۳۰
PPJ Helsinki U20
۰
۱
Atlantis U20
inprogress
۱۶:۳۰
VPS-J U20
۰
۰
HJS U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
۶
۰
FK Fyllingsdalen
inprogress
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt 2
۳
۴
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Harstad IL
۱
۰
SK Sprint-Jeloy
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa Championship Women
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
TS Galaxy (W)
inprogress
۱۶:۳۰
University of Western Cape (W)
۶
۲
Royal AM FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Norrby IF
-
-
Oskarshamns Aik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lunds BK
-
-
Torslanda IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Rosengard
-
-
FC Trollhaettan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Angelholms FF
-
-
Tvaakers IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Chile Copa Chile
CD Municipal Mejillones
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Melipilla
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportes Recoleta
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Imperial Unido
-
-
CD Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie C
CS Alagoano AL
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Aparecidense
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Kungsangens IF
۰
۰
FC Gute
inprogress
۱۶:۳۰
Dalkurd FF
-
-
Falu FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rivers United
-
-
Gombe United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
FC Platinum
inprogress
۱۶:۳۰
Ngezi Platinum
۲
۰
Chicken Inn FC
inprogress
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۱
۰
Arenel Movers FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۱
۰
TP 47 Tornio
inprogress
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۱
۰
Narpes Kraft
inprogress
۱۶:۳۰
  Colombia U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Copa Paulista
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۱
AD São Caetano do Sul
inprogress
۱۶:۳۰
Juventus SP
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
-
-
Uniao Sao Joao
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۲
Adama Ketema (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
Hvezda Cheb
۰
۱
FC Chomutov
inprogress
۱۷:۳۰
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
-
-
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
۱
۳
SK Kladno
inprogress
۱۵:۳۰
Sternberk
۰
۰
TJ Skatice
inprogress
۱۵:۳۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
inprogress
۱۵:۳۰
FK Trutnov
۰
۰
FK Caslav
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vsetin
۱
۰
Jiskra Rymarov
inprogress
۱۸:۳۰
Frenstat Pod Radhostem
-
-
TJ Repiste
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Ilves II
۰
۵
Tampere United
Finished
۱۴:۳۰
SexyPoxyt
۱
۱
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
KFUM 2
۰
۱
Nordstrand
inprogress
۱۵:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Ullern
inprogress
۱۵:۳۰
Flint
۰
۱
Baerum SK Sandvika
inprogress
۱۵:۳۰
Assiden
۰
۳
Oppsal
inprogress
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۰
۲
Frigg
inprogress
۱۶:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Club Atletico Juniors
۰
۰
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Varginha EC
-
-
Boa Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D
AE Altos
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Patrocinense
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ireland National League Women
Athlone Town (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Shelbourne (W)
۰
۰
Galway (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
-
-
Peamount Utd (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Shamrock Rovers (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Americano
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Olaria AC
-
-
Petropolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
-
-
Thor Akureyri (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Skala IF
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
Afturelding/Fram (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Barkchi Hisor
۱
۱
FC Panjshir
inprogress
۱۶:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
Farvagny-Ogoz
-
-
Stade Payerne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Gambarogno Contone
-
-
Perlin Buchrain
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Trelleborg FK
۱
۲
Hassleholms IF
inprogress
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۱
۲
FK Karlskrona
inprogress
۱۵:۳۰
  South Africa Second League Women
Wits University FC (W)
۱
۳
Vikings FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Mathaithai FC (W)
۲
۰
Kempton Park FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
JVW FC (W)
۱
۲
Croesus (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۰
۱
Banfield (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  New Zealand Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
۰
۲
Mindil Aces
Finished
۱۴:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۳:۱۵
Flinders United (W)
۰
۳
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۲
۳
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۳
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
Hammarby Talang Ff
-
-
Vasalunds/Essinge IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
-
-
IFK Stocksund
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
AC Tres Coracoes U20
۱
۰
Santarritense U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
-
-
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division
CF Ardoi
-
-
Anguiano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
-
-
BFC Daugava Daugavpils
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
-
-
AS Sale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kawkab AC Marrakech
-
-
Club Jeunesse Ben Guerir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Georgia Liga 3
Gardabani
۱
۰
FC Merani Martvili
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Belarus 1. Division
Bumprom
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
-
-
Ostrovets
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Flamengo RJ U20
۱
۰
Boavista RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Atletica Portuguesa RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Czech Republic 5. Liga
SK Olympia Rajecko
۵
۰
TJ Moravan Lednice
Finished
۱۴:۰۰
FK Bohemia Kaznejov
۱
۲
TJ Sokol Radnice
inprogress
۱۵:۳۰
FK Trebic
۲
۰
FC Velke Mezirici B
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano U20
Grota do Facao U20
۱
۰
M10 Rio Largo U20
inprogress
۱۶:۰۰
  Kenya Super League
Luanda Villa SC
۱
۱
Rainbow SC
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Stord Sunnhordland FK
۱
۳
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
Ardal
۳
۰
FK Haugesund II
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۱
۲
Bjarg
inprogress
۱۵:۳۰
Loddefjord
۰
۱
Djerv 1919
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
BK Ljungsbro
۱
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۲
Huddinge IF
inprogress
۱۶:۳۰
IF Sylvia
-
-
Enskede IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Norway 1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
۲
۵
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Russia Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۰
۲
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۰
Ryazan (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۰
۱
Rostov (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Spartak Moskva (W)
۰
۰
Dynamo Moscow (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
  Australia Tasmania Championship
Northern Rangers FC
-
-
Riverside Olympic Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Brazil Paranaense 2
Apucarana SC
-
-
EC Laranja Mecanica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید